Hizmetinizde...

Hakkımızda

FLYINN ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ


Flyınn Alışveriş Merkezi 21 Aralık 2003 tarihinde Florya da, Türkiye'de ilk panaromik görünüme sahip alışveriş merkezi olarak kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. 


Flyinn bulunduğu konum itibariyle, İstanbul da ki birçok alışveriş merkezinden daha farklı olarak, yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermektedir. 


Flyinn, her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla, kentin en gözde semtlerine hayat vermeye devam etmektedir. Havaalanına yakın konumu, deniz manzarası sunan mimarisi, birbirinden seçkin mağazaları, şık restoranları, sinema keyfinin yaşandığı salonları ile gerçek bir yaşam merkezi. 


Yaşamdan keyif alanların buluştuğu ve yaşamın keyifle aktığı İstanbul'un güzel ve renkli yüzü… 


FLYINN Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının bir arada bulunabileceği, bir merkez olarak dizayn edildi. 


Eğlence merkezleri, ürün çeşitliliği, ferah ve estetik mekânlarıyla, ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanacağından son derece iddialı idi. Ve geçen zaman bu iddiayı destekledi… 


Kentin nabzını nezih bir ortamda tutmak, müthiş lezzetleri tatmak, sakin bir ortamda alışveriş coşkusu yaşamak artık hayal değil…